Vítej na tomto webu

Tuto stránku jsem se rozhodl začátkem roku 2013 založit pro všechny příznivce Buellů ,  kde co jsem už zkusil a dělal, chci umožnit nakouknout pod pokličku různým pracím a poradit jak co udělat. Proto zde dávám k dobru radosti i strasti kterými jsem si prošel, a nejen Tobě by to mohlo pomoci , než se do něčeho pustíš Buell bro.....
...  když narazíš na článek kde není foto jako vysvětlivka, klidně zavolej nebo napiš , dáme to do kupy...
 
Martin

 tel:    608957116            

mail:  buellgaraz@email.cz

 
spřátelené a důležité weby :
 

  buellczsk.eu

 

Děkuji také dalším webům bez kterých by bylo mé hraní mnohem delším během na této trati  :

www.buellxb.com

www.badweatherbikers.com

www.buelletinboard.com

www.buellmods.com

 

Novinky

Buell Party 2018

25.02.2018 09:47

Buell Party  Tatry 2018 .. již brzy ... :-)   

více   tady  :    buellczsk.eu/buell-party-cz-sk/36-buell-party-tatry-2018

 

BUELL RALLY 2016 , LETOŠNÍ SETKÁNÍ JIŽ BRZY ...

18.07.2016 20:51

Buell Party 2015 Morava .... 17 - 19 červenec

03.03.2015 21:32

Buellisti .. i letos je plánovaný sraz , hlavní role se zhostil Libor ... děkuji za sebe i ostatní kteří ví, že se o sraz nemůžou nechat připravit...

za sebe doporučuji zvážit přespání , není nad to večer posedět a pokecat :-)

Více na Facebooku 

www.facebook.com/events/580434525410624

a také něco tady

www.meadow-ranch.com/news/buell-party-20151/

Bluetooth modul pro diagnostiku ....

09.04.2014 20:48

Tak po nějakém vyvinutém usilí můžu nabídnout zatím pár kousků BT modulu ...

více je v popisu tady

www.buellgaraz.cz/products/diagnostika-pomoci-bluetooth-pripojeni-a-android-zarizeni/

 

Konektor je standartní Deutsch ,  součástí krytu bt jednotky  je světelná  indikace připojení, kdy v momentě připojení a

napájení kontrolka bliká , po spárováni modulu se zařízením Android s instalovaným programem

EcmDroid kontrolka svítí nepřerušovaně.  Osobně doporučuji sundat tesnící gumu z konektoru

pro snadnější odpojení , protože to fest drží. Stejně tak mám ze zahraničních serverů vyčteno doporučení

nenechávat modul připojený za jízdy a při nevyužívání diagnostiky .. kvůli přehřívání.

 

více na

buellgaraz@email.cz 

ahoj Martin

 

Samolepky

31.03.2014 18:28

Samolepky

Protože jsem sám chtěl na auto nejen siluetu motocyklu kterou můžu koupit ,   ale přímo Buella XB S včetně pár detailů který běžně na prodávaných samolepkách nejsou , začal jsem se tím víc zabývat , koupil plotr , a to je výsledek několikahodinové práce  :-)

Na prodej  50,- Kč kus logo motocyklu

plus 50,- Kč poštovné při platbě ná účet předem za logo motocyklu, provedení z kvalitních folíí, včetně průhledné přenašecí fólie , rozměr cca 14 cm nebo dle domluvy i jiné velikosti, barva černá , bílá nebo podle domluvy.

Zájemcům nabízím  zpracovaní  avýrobu jakékoliv siluety  jiné motorky , nebo nápis atp.  dle požadavků .

Stejně tak není problém se domluvit a upravit siluetu stávajících samolep do přesnější  podoby.

Jako na druhém řádku můj Buell bez zrcátek, držáku rz, a bez krytu řemenu :-)

No a následující pokusy s Ducati , MT-01 a Zed ...

Nově jsem zkusil vyrobit 3D samolepy, jde o kombinaci řezané grafiky a následného zalití gelem který se vytvrzuje

UV světlem a zůstává trvale pružný a čirý .  Logo na fotce o velikosti cca 7x8 cm je za 100,- Kč

Samozřejmě je možno vytvořit vše na přání.

a další pár pokusů :

 

Taky jsem zkusil udělat logo Pegase na rám , jako ochranu proti ošoupání koleny ... 

Samolepka na rám , obě strany s přenašecí folií za 400,-

barvy dle domluvy , rozměr na délku cca 50cm kus  , poštovné zdarma při platbě na účet předem.

Na fotce není moc vidět ale je to jen decentní šedivá jako ochrana....  šlo mi hlavně o to vidět jak jsem na tom s velikostí a přesností usazení na proporce  rámu .

Mám rozpracované loga s novějším pegasem, i novým EBR koníkem , fotky přidám až to dodělám.

Jedna je tu...:

A po zjištění že se prodává i speciální folie určená přímo pro lepení na zeď ... jsem zkusil tohle ... hádejte kde sedávám :-)

Na fotce je moto o výšce 60 cm .

Skupina " Buell Czech and Slovakia Republic " na Facebooku

01.03.2014 21:37

Je založena skupina Buell Czech and Slovakia Republic na Facebooku , tak můžeme všichni diskutovat a sdílet fotky od nyní tady

www.facebook.com/groups/233591016826048/

tak ahoj na FB .

Kabel pro reset a úpravy...

25.05.2013 11:42

Pokud by měl někdo zájem , kabel můžu složit a poslat.

Informace pro návštěvníky

03.02.2013 10:40

Postupně přidám všechny zkušenosti které mám, postup servisních úkonů které mám za sebou a také nějaké ladění a tunění které jsem zatím prováděl.

Když něco nenajdete - že je toho zatím hodně co jsem nepřidal , klidně napište... na základě dotazů a požadavků v co nejkratší době přidám co vás zajímá.

Webová prezentace byla spuštěna

03.02.2013 10:39

Dnes byla spuštěna naše nová webová prezentace.

Je to jen pomalý rozjezd ale časem doufám bude plna rad a nápomoci pro naše motocykly.

 

Kontaktujte nás